1. Domů
  2. >
  3. Aktuality
  4. >
  5. Stránka 3
Aktuality

Aktuality

1. 2. 2022 Rubrika: Všeobecné

Změna

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé školy, dovolujeme si Vám oznámit, že od 1.2. 2022 dochází ke změně na pozici ředitele školy. Dočasnou ředitelkou se stává Mgr. Zuzana Šantrochová. Dosavadní ředitel Mgr. Bohumil Jecha zůstává nadále členem pedagogického sboru.

21. 1. 2022 Rubrika: Všeobecné

Jsme první v kraji!

Naše vynikající florbalistky dnes vyhrály 1. místo ve finále krajského kola. Moc jim gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

18. 1. 2022 Rubrika: Všeobecné

Pro deváťáky

Webové stránky Infoabsolvent.cz sice už nějakou dobu fungují, ale právě prošly výrazným obsahovým i vizuálním vylepšením. Na uvedené adrese nyní najdete uživatelsky velmi přívětivý a jednoduše srozumitelný přehled pro všechny, kteří hledají aktuální informace o možnostech vzdělávání na středních a vyšších odborných školách. Web Infoabsolvent.cz nabízí: na jednom místě najdete všechny důležité informace pro výběr té nejvhodnější školy; dokáže […]

16. 1. 2022 Rubrika: Všeobecné

Bobříci v Horní Hraničné

Lednová výprava Bobříků vedla do útulku pro opuštěné psy v Horní Hraničné. Děti si pro opuštěné pejsky připravily sousty jídla, dobrot, hraček i dek. Moc děkujeme tatínkovi Nacičovi za odvoz! Vedoucí útulku nám pěkně vyprávěla o činnosti útulku a dovolila nám dát pejskům trochu z donesených dobrot. Výlet se nám zase vydařil! Barbora Dénešová Nosková […]

14. 1. 2022 Rubrika: Všeobecné

Testování od 17.1. 2022

17. ledna se testování bude opět provádět 1 x týdně, a to každé pondělí. Nejsou-li určené dny vyučovacím dnem, provede se test den následující. Testovat se budou i očkovaní žáci a žáci, kteří prodělali onemocnění v posledních 180 dnech. Další postup při testování zůstává stejný jako doposud, stejně jako specifika přítomnosti žáka v případě odmítnutí podstoupení testu.

10. 1. 2022 Rubrika: Všeobecné

Knihobudka

Na naší škole začala fungovat Knihobudka. Děti si mohou vybrat z řady lákavých dětských knížek a po přečtení je vrátit nebo donést jinou knihu. Ať se mezi námi knížky točí jako na kolotoči!