1. Domů
  2. >
  3. Aktuality
  4. >
  5. Stránka 4
Aktuality

Aktuality

13. 10. 2021 Rubrika: Všeobecné

Poklady starého Chebu

Naši třeťáčci se zúčastnili interaktivní mini-bojovky zaměřené na prohloubení vztahu dětí k regionu prostřednictvím témat, která se dotýkají historie Chebska.Chebský šašek provedl děti proměnami historického centra Chebu. Zprostředkoval setkání s tehdejšími měšťany i návštěvu trhů, sklepů a hradeb.

7. 10. 2021 Rubrika: Všeobecné

Přespolní běh

7.10. se naši reprezentanti v přespolním běhu zúčastnili krajského kola. Ve třech kategoriích nás dobře reprezentovali a zaslouží naše poděkování.

2. 10. 2021 Rubrika: Všeobecné

Prezentace středních škol

Naši deváťáci se ve čtvrtek 30.9. 2021 zúčastnili prezentace středních škol, která se konala na ISŠ Cheb. Doufáme, že přispěla k jejich rozhodnutí o své profesní orientaci.

2. 10. 2021 Rubrika: Všeobecné

Branné cvičení

Děkujeme členům Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje – stanice Cheb za spolupráci a přípravu branného cvičení pro naše čtvrťáky.

10. 9. 2021 Rubrika: Všeobecné

Chebské sportovní hry

Jako každý rok se i letos naši třeťáčci zúčastnili tradičních Chebských sportovních her. Ve sportovním areálu na levém břehu Ohře si vyzkoušeli různé sporty – fotbal, házenou, gymnastiku, atletiku i discgolf. Ve štafetě dokonce obsadili první místo v obou kategoriích – chlapců i dívek. Gratulujeme k úspěchu!

1. 9. 2021 Rubrika: 1. třída

Vítáme prvňáčky

Dnes jsme slavnostně zahájili školní rok a přivítali žáčky prvních tříd. Šťastné vykročení do nového školního roku přejeme nejen jim, ale i všem našim žákům.