DEN ZEMĚ
22. 4. 2024 proběhla tematická výuka vztahující se k celosvětovému DNI ZEMĚ. Zapojily se děti 1. stupně pod vedením paní učitelky Vítkové a také žáci 2. stupně především v přírodovědných předmětech. Děti tvořily leporela, ve kterých přemýšlely nad globálními otázkami… jak šetřit vodou, energiemi, čím jsou prospěšné stromy, učily se pracovat s mikroskopem, pozorovaly nálevníky, […]