1. Domů
  2. >
  3. Žáci
  4. >
  5. Olympiády a soutěže

Olympiády a soutěže 2021/2022

Štafetový pohár (Český atletický svaz)

21. 4., okresní kolo – 1. místo

Vybíjená – dívky (I. + II. kategorie)

13. 4., oblastní kolo – 6. místo

Vybíjená – chlapci (4. a 5. ročník)

12. 4., oblastní kolo – 1. místo

22. 4. okresní kolo – 1. místo

Dějepisná olympiáda – okresní kolo

(23. 3. žáci 8. – 9. tříd a odpovídající ročníky gymnázií)

6. místo René Samuel Hoyer

15. místo Anežka Němcová

Přehazovaná – smíšená družstva (5. ročník)

3. 3. 2022, krajské kolo – 1. místo

15. 2. 2022, okresní kolo – 2. místo

8. 2. 2022, skupina okresního kola – 1. místo

Olympiáda AJ – školní kolo (6. + 7. ročník)
  1. Ondřej Čada, 6. B
  2. Agáta Pivoňková, 7. B
  3. Veronika Koubková, 7. B
Olympiáda AJ – školní kolo (8. + 9. ročník)
  1. Tomáš Bosák, 8. B / Barbora Fabianová, 8. A / Trong Mai Tinh Nguyen, 9. B / Karolína Eva Urbaníková, 8. B / Samuel Vala, 8. A / Eva Vokáčová, 9. A
Olympiáda Aj – školní kolo (5. ročník)
  1. Naomi Trojánová, 5. A
  2. Karolína Boháčová, 5. B
  3. Laura Tyllová, 5. A
Olympiáda NJ – školní kolo (6. + 7. ročník)
  1. Viktorie Hajdinová, 6. A
  2. Ondřej Pulec, 7. B
  3. Anna – Marie Kratinová, 7. B
Olympiáda NJ – školní kolo (8. + 9. ročník)
  1. Berenika Novotná, 9. B
  2. Tomáš Kasenčák, 9. A
  3. Karolína Srbová, 9. B
Olympiáda ČJ – školní kolo (8. + 9. ročník)
  1. Šárka Luhanová, 9. A
  2. Šárka Vojíková, 9. A
  3. Adéla Lipová, 8. B
Přírodovědný klokan
  1. Monika Toráčová, 9. B
  2. Amálie Zdeňková / Jakub Šuhaj, oba 8. B
  3. Jakub Šváb, 9. B
Zeměpisná olympiáda – školní kolo (6. + 7. ročník)
  1. Vojtěch Lipa, 6. A
  2. Sarah Kislicová, 6. A
  3. Dinh Le Hoang Anh, 7. A
Zeměpisná olympiáda – školní kolo (8. + 9. ročník)
  1. Jakub Šuhaj, 8. B
  2. Radek Soukup, 8. A
  3. Adéla Lipová, 8. A
Dějepisná olympiáda – školní kolo (8. + 9. ročník)
  1. René Samuel Hoyer, 8. B
  2. Anežka Němcová, 9. A
  3. Šárka Luhanová, 9. A / Anna Dušková, 8. A
Matematická olympiáda Z5 – školní kolo
  1. Naomi Trojánová, 5. B / Barbora Lipová, 5. A
  2. Kateřina Kufnerová, 5. B / Ondřej Gladavský, 5. A
  3. Klára Prenková, 5. B
Přespolní běh – krajské kolo (dívky, chlapci; I. + II. kategorie PSZŠ)

19. 10. 2021 – 3. místo

Olympiády a soutěže 2019/2020

Pythagoriáda – školní kolo 5.ročník

1. Josef Postl 5.A
2. Ondřej Kadoun 5.A a Lukáš Hrbek 5.B
3. Agáta Pivoňková 5.B

Pythagoriáda – školní kolo 6.ročník

1. René Samuel Hoyer
2. Jakub Šuhaj a Amálie Zdeňková
3. Noemi Selberová


Pythagoriáda – školní kolo 7.ročník

1. Šárka Vojíková 7.A
2. Eva Vokáčová 7.A
3. Doan Linh Phuang 7.B a Natálie Brejchová 7.A


Pythagoriáda – školní kolo 8.ročník

1. Petr Huk 8.B
2. Vilém Šunrt 8.A
3. Ben Nguen 8.B, Karolína Knotková 8.B a Sven Dundek 8.A


Olympiáda v NJ kategorie II.A 8. a 9. ročník

1. Kateřina Houdková 8.A
2. Ngo prus An 9.B
3. Erika Kuznovyčová 9.A

Dějepisná olympiáda – školní kolo 8. a 9. ročník

1. Petr Huk 8.B
2. Barbora Brettlová 8.A
3. Kateřina Houdková 8.A

Olympiáda z ČJ – školní kolo 8. a 9. ročník

1. Lucie Kremová 9.A
2. Anežka Komárková 9.A
3. Alois Fatura 9.B