1. Domů
  2. >
  3. Aktuality
  4. >
  5. Stránka 2
Aktuality

Aktuality

22. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Předvánoční výprava Bobříků

Před Vánoci jsme se vydali prozkoumat základy zmizelé vesnice Svatá Anna. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Také jsme ozdobili stromeček pro zvířátka, zazpívali si koledu a opekli špekáčky. Výlet se nám vydařil.

17. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Gratulujeme vítězům!

Náš hvězdný tým starších žaček dnes vyhrál okresní kolo ve florbalu a z prvního místa postupuje do krajského kola. Budeme jim moc držet palce.

16. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Prvenství!

Jako každý rok se naše škola zúčastnila tradiční výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje Muzeum Cheb. Letos bylo téma „Vánoční kapřík“. Jsme rádi, že se můžeme pochlubit prvním místem a poděkování i gratulace směřuje k 6.B a paní učitelce Petře Černé.

16. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

3. místo!

Naše děvčata obsadila v okresním kole ve florbalu v kategorii mladších žákyň krásné 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

11. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Vítězství našich děvčat

9.12. se naše reprezentantky výborně umístily ve florbalu. Starší žačky obsadily 1. místo, mladší žačky místo třetí. Oba týmy postupují do okresního kola. Budeme jim držet palce a k dosaženým úspěchům jim gratulujeme.

10. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Poděkování firmě NELAN spol. s.r.o.

Děkujeme firmě NELAN spol.s.r.o. za podnětnou exkurzi, kterou zprostředkovala pro naše 9. ročníky. Žáci nahlédli do provozu firmy a vyzkoušeli si i úskalí přijímacího pohovoru s personalistkou firmy.

6. 12. 2021 Rubrika: Provoz

Informace pro rodiče

Sdělení Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje: „Osobě (spolužákovi, učiteli apod.), která byla v úzkém kontaktu s pozitivně testovanou osobou (žákem, pedagogem apod.) je nařízena karanténa v minimální délce trvání 7 dnů ode dne posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Osoba, které bylo nařízeno karanténní opatření podstoupí v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu […]

2. 12. 2021 Rubrika: Všeobecné

Proti kyberšikaně

Policie ČR proškolila v listopadu naše žáky v oblasti šikany a kyberšikany. Žáci byli poučeni o prevenci, rozpoznání kyberšikany a o postupu při podezření na kyberšikanu. Byli seznámeni i s možnými důsledky páchání, schvalování kyberšikany nebo i jen nečinného přihlížení. Znovu připomínáme žákům, že mohou využít naši schránku důvěry či se svěřit důvěryhodné osobě. Metodikem […]